ORZEŁ TERESZPOL - LKS METALOWIEC GORAJ

W dniu dzisiejszym nasza drużyna zagra w 2 rundzie Pucharu Starosty z Orłem Tereszpol. Orzeł swoją przygodę z pucharem rozpoczął już w pierwszej rundzie wygrywają z Relaxem Księżpol 2-0. My tym meczem rozpoczynamy okres przygotowawczy. Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w poprzednim sezonie na boiska słynnej zamojskiej jak powiadają kolokwialnie Serie A. LKS wygrywał oba mecze kolejno 0-5 na wyjeździe oraz 2-0 na własnym stadionie.  Orzeł spadł po tym sezonie do Klasy B ponieważ nastąpiła reforma rozgrywek A Klasy z dwóch grup zrobiono  jedną grupę a Metalowiec zajmując 2 miejsce Awansował do Klasy Okręgowej !!! W dzisiejszym meczu nie uważamy się za faworytów ale wierzymy w zwycięstwo!!! Zapraszamy wszystkich kibiców dziś na godzinę 17.30 STADION W TERESZPOLU ZAORENDZIE!!!